Drugie Życie01.03.2018 12:32

Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie zaangażowało się w Kampanię Drugie Życie. Ma ona na celu promowanie przeszczepiania narządów. Wiedząc, jak ważna i cenna jest to inicjatywa, uczniowie wraz z nauczycielami podjęli się prowadzenia akcji informacyjnej wśród mieszkańców Rzeszowa i okolic. Przez najbliższe dwa miesiące będą organizować eventy propagujące szczytny cel, którym jest dawstwo narządów. Najbliższe wydarzenie to wykłady otwarte dotyczące transplantacji, które odbędą się już 7 marca o godzinie 10.00 w budynku A0, w sali 167 (B2). Szczegółowy program spotkania znajduje się na załączonym plakacie. Zapraszamy całą społeczność akademicką do udziału w kampanii.

Pamiętaj!

I Ty masz dar uzdrawiania. Spotkaj się z Nami i wypełnij OŚWIADCZENIE WOLI.

TRANSPLANTACJA - to życie.