Międzynarodowa konferencja medyczna – chirurgiczne leczenie robotem Da Vinci18.01.2018 12:06

19 stycznia 2018 roku w Auli "KULA" Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyła się międzynarodowa konferencja medyczna związana z chirurgicznym leczeniem przy wykorzystaniu robota Da Vinci. W konferencji udział wzięli przedstawiciele władz Uniwersytetu Rzeszowskiego, władz państwowych i samorządowych oraz przedstawiciele środowiska medycznego z Rzeszowa oraz Leverkusen.

W trakcie konferencji nawiązywano połączenie ze szpitalem w Leverkusen i obserwowano przebieg operacji przy użyciu robota Da Vinci.

Zobacz galerię zdjęć autorstwa Michała Święcickiego