Uroczysty koncert kolęd11.01.2018 11:18

8 stycznia 2018 r. w gościnnych murach Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się koncert kolęd w wykonaniu pracowników, studentów i przyjaciół naszej Alma Mater.

W rodzinnej atmosferze swoje umiejętności wokalno-instrumentalne zaprezentowali studenci, pracownicy oraz, co bardzo cieszy – ich dzieci i wnuki. Po zakończeniu koncertu odbyło się spotkanie opłatkowe z udziałem hierarchów rzeszowskiego kościoła.

Wspólne kolędowanie stało się piękną tradycją uniwersytecką. Obecnym na koncercie dziękujemy, a nieobecnych zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i oczywiście na kolejny koncert.

Zdjęcia – Małgorzata Grygiel-Rożek oraz Grzegorz Polański