Świąteczne Zawody Pływackie UR08.01.2018 08:24

20 XII 2017r. na pływalni krytej ROSiR odbyły się Świąteczne Zawody Pływackie UR z udziałem kilkudziesięciu studentów studiów dziennych , zaocznych oraz pracowników i absolwentów UR. Zawody poprzedził pokaz skoków do wody w wykonaniu najlepszych w Polsce zawodników – Andrzeja Rzeszutka (absolwenta WF UR) oraz Kacpra Lesiaka (student Politechniki Rzeszowskiej) podopiecznych trenera kadry narodowej Andrzeja Kozdrańskiego (absolwent WF UR). Po występie skoczków przy zgaszonych światłach do melodii kolęd zawodniczki sekcji pływackiej zaprezentowały nastrojowy pokaz pływających choinek i stroików . Zawody otworzył prorektor ds.studenckich prof.dr hab. Wojciech Walat w towarzystwie prezesa AZS UR prof.dr hab. Emiliana Zadarko oraz dyrektora CSiR mgr Tomasza Świątka. Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest od 22-lat mgr Zbigniew Sarna, który korzystał z pomocy CSiR i AZS UR.

Zdjęćia - Jadwiga Zydroń/UR