VI Turniej Szachowy o puchar JM Rektora UR20.12.2017 11:53

VI Świąteczny Turniej Szachowy o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego

Sekcja Szachowa Klubu Uczelnianego AZS wraz z: Centrum Sportu i Rekreacji, Samorządem Studentów i Stowarzyszeniem Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza miłośników „Królewskiej Gry” na VI Międzynarodowy Świąteczny Turniej Szachowy o Puchar JM Rektora UR prof. dra hab. Sylwestra Czopka, który organizujemy 21 grudnia (czwartek) 2017 r.

Turniej odbędzie się w Sali Senatu UR ul. Rejtana 16 C, a początek pierwszej rundy przewidziano na godz.17.00.

Informujemy również, że turniej będzie prowadzony z oddzielną klasyfikacją dla uczniów (gimnazja i szkoły średnie), studentów, absolwentów, pracowników UR i w klasyfikacji open.

Zgłoszenie do turnieju będą przyjmowane bezpośrednio przed rozpoczęciem.

ZAPRASZAMY!

Opiekun Sekcji Szachowej KU AZS UR