Dziekan Wydziału Medycznego UR wyróżniony przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego13.12.2017 07:56

Prof. Artur Mazur - Dziekan Wydziału Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego został wyróżniony przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia organizacyjne.

materiał ze strony MNiSW:

Najlepsi przedstawiciele świata akademickiego – naukowcy, dydaktycy i organizatorzy – nagrodzeni zostali jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień polskiej nauki, Nagrodą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Uroczystość odbyła się w Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich.

Nagrody te to coroczne wyróżnienia przyznawane przez ministra nauki  za wybitne osiągniecia naukowe, indywidualne i zbiorowe osiągnięcia dydaktyczne oraz sukcesy organizacyjne dokonane w mijającym roku. Szczególną kategorią nagrody jest ta przyznawana za całokształt dorobku naukowego.

Łącznie nagrodzonych zostało 60 przedstawicieli świata akademickiego.

pełna informacja znajduje się pod linkiem

zdjęcia - Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego - galeria