Maria Skłodowska-Curie w 150. rocznicę urodzin07.12.2017 08:03

Koło Naukowe „Młoda Elektroradiologia” działające przy Katedrze Elektroradiologii IPiNoZ Wydziału Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza na wystawę o życiu i działalności Marii Skłodowskiej-Curie w 150. rocznicę urodzin naszej Wielkiej Rodaczki. Wystawa eksponowana jest w budynku G4 (ul. Warzywna 1a) Kampusu Uniwersyteckiego do dnia 20 grudnia 2017. Ekspozycja  przygotowana została przez Wydział Chemii  UJ oraz Muzeum UJ i udostępniona Katedrze Elektroradiologii Wydziału Medycznego UR.