Rzeszowska Diagnoza Społeczna 201705.12.2017 12:48

Dziś na Uniwersytecie Rzeszowskim odbyła się prezentacja wyników najnowszej Rzeszowskiej Diagnozy Społecznej 2017, przygotowanej przez pracowników i studentów Instytutu Socjologii UR. Dr Hubert Kotarski, dr Krzysztof Piróg i dr Krzysztof Malicki, autorzy badania, mówili o najważniejszych wynikach badania, w tym między innymi o opiniach Rzeszowian dotyczących czynników wpływających na jakość życia w mieście, najbardziej potrzebnych miejskich inwestycjach, więzi mieszkańców z miastem, czystości powietrza, bezpieczeństwa, kwestii Pomnika Walk Rewolucyjnych oraz zaufaniu do lokalnych polityków. W prezentacji wyników badania uczestniczył JM Rektor UR prof. dr. hab. Sylwester Czopek oraz Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc.

Prezentacja wyników w plikach do pobrania

Zdjęcia - Michał Święcicki

Pliki do pobrania: