Noc biologów na Wydziale Biologiczno-Rolniczym UR28.11.2017 09:04

12 stycznia 2018 r. (w piątek) w godzinach 15:00-21:00 pracownicy oraz studenci Wydziału Biologiczno-Rolniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego zapraszają na Noc Biologów. Wydarzenie to jest przeznaczone dla młodzieży gimnazjalnej oraz ponadgimnazjalnej, ale nie zabraknie też atrakcji dla uczniów szkół podstawowych, dzieci i ich rodziców. W planie są wykłady, pokazy, warsztaty, wystawy oraz salon gier i zabaw przyrodniczych. Szczegółowy program znajduje się na stronie: www.nocbiologow.home.pl. Zapisy ruszają już 1 grudnia!

Spotkajmy się na drugiej edycji Podkarpackiej Nocy Biologów w Rzeszowie w budynku D9 Wydziału Biologiczno-Rolniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Zelwerowicza 4.

Otwieramy drzwi naszych pracowni i laboratoriów,

by podzielić się z Wami naszą pasją 😊

Pracownicy oraz Studenci