80 lat Centralnego Okręgu Przemysłowego. Od projektu Eugeniusza Kwiatkowskiego do procesów modernizacyjnych początku XXI wieku27.11.2017 07:16

W dniach 13-14.11.2017 na Uniwersytecie Rzeszowskim odbyła się konferencja naukowa pt. 80 lat Centralnego Okręgu Przemysłowego. Od projektu Eugeniusza Kwiatkowskiego do procesów modernizacyjnych początku XXI wieku, której współorganizatorem był Wydział Socjologiczno-Historycznym UR oraz Wydziałem Zarządzania PRz oraz Polskim Towarzystwem Historii Gospodarczej. Gościem honorowym konferencji była wnuczka Eugeniusza Kwiatkowskiego, Pani dr Julita Maciejewicz-Ryś.