Mistrzowie w karate na spotkaniu u JM prof. Sylwestra Czopka, Rektora UR22.11.2017 12:35

21 listopada 2017 r. dwoje aktualnych Mistrzów w karate - Pani Agnieszka Sajdutka (Mistrzyni Świata) i Pan Patryk Kosturek (Mistrz Europy) spotkało się z Rektorem UR. W spotkaniu uczestniczyli również: dr hab. Wojciech Walat, prof. UR - Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia oraz prof. Wojciech Czarny - Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego UR.

Naszym Mistrzom serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia - Jadwiga Zydroń