Aktualne problemy społeczno-gospodarcze polsko-ukraińskiej współpracy transgranicznej20.11.2017 13:43

Zobacz fotorelację z konferencji.

Program Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020, Uniwersytet Rzeszowski, Narodowy Uniwersytet Lwowski imienia Iwana Franki zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji naukowo-praktycznej „Aktualne problemy społeczno-gospodarcze polsko-ukraińskiej współpracy transgranicznej”.

Głównymi tematami  konferencji będą:

- Wyzwania społeczne w dziedzinie polsko-ukraińskiej współpracy transgranicznej.

- Bezpieczeństwo społeczne: zagrożenia, profilaktyka i regulacje.

- Polsko-ukraińska współpraca gospodarcza

Konferencja odbędzie się 15 listopada 2017 roku w Rzeszowie w Budynku A0 – Aula 167 Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Pigonia 1 oraz 17 listopada 2017 roku we Lwowie w Sali Zgromadzeń Narodowego Uniwersytetu Lwowskiego im. Iwana Franki, ul. Uniwersytecka  1,

Zdjęcia - Michał Święcicki