Uroczystość nadania imienia Stanisława Barańczaka Dwujęzycznemu Liceum Uniwersyteckiemu13.11.2017 12:41

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie Dwujęzycznego Liceum Uniwersyteckiego mają zaszczyt zaprosić społeczność Uniwersytetu Rzeszowskiego na uroczystość nadania naszej szkole imienia Stanisława Barańczaka.

Ceremonia odbędzie się 16 listopada 2017 r. o godz. 16.00 w dużej auli budynku A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Wierzymy, że swoją obecnością uświetnią Państwo tak ważny moment w życiu społeczności uniwersyteckiej.

Już wkrótce wezmę się za siebie, wezmę

się w garść, zrobię porządek w szufladzie,

przemyślę wszystko do końca, zaplombuję zęby,

uzupełnię luki w wykształceniu, zacznę