80 lat Centralnego Okręgu Przemysłowego Od projektu Eugeniusza Kwiatkowskiego do procesów modernizacyjnych początku XXI wieku09.11.2017 09:30

Wydział Socjologiczno Historyczny w najbliższy poniedziałek i wtorek (13-14.11.2017) zaprasza do uczestnictwa w konferencji pt. 80 lat Centralnego Okręgu Przemysłowego Od projektu Eugeniusza Kwiatkowskiego do procesów modernizacyjnych początku XXI wieku.

Organizatorami konferencji są Wydział Socjologiczno-Historyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej oraz Polskie Towarzystwo Historii Gospodarczej.

Obrady odbędą się w auli 167 budynku A0 (13.11.2017) oraz w Sali Senatu UR (14.11.2017).

program konferencji poniżej.

Pliki do pobrania: