Konferencja naukowa "Zagracone gniazdo rodzinne" - pokoleniowa zmiana wchodzenia w dorosłość09.11.2017 09:27

Konferencja naukowa na temat: "Zagracone gniazdo rodzinne" - pokoleniowa zmiana wchodzenia w dorosłość, odbędzie się w dniu 15.11.2017 r. na Uniwersytecie Rzeszowskim (bud. A 0, s. 42).
Wydarzenie zostało zorganizowane przez Zakład Socjologii Problemów Społecznych Instytutu Socjologii Uniwersytetu Rzeszowskiego i Polskie Towarzystwo Socjologiczne Sekcję Socjologii Rodziny.

Zapraszamy do wysłuchania wykładów i dyskusji.

Program konferencji poniżej.

Pliki do pobrania: