Piotr Prach z Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego UR Przewodniczącym Polsko-Europejskiej Platformy Młodych Inżynierów09.10.2017 14:22

6 września uchwałą Zarządu SEP (Stowarzyszenia Elektryków Polskich) i Rady Prezesów NOT (Naczelnej Organizacji Technicznej) Piotr Prach student Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego UR został delegowany do pracy jako Przewodniczący Polsko-Europejskiej Platformy Młodych Inżynierów (New Representative of Poland in Young Engineers Panel of EUREL).

Jego zadaniem jest reprezentowanie polskich młodych inżynierów na arenie europejskiej oraz międzynarodowej. Pierwsze zadanie w nowej roli to delegacja na „Friend Trip YEP” Israel (światowy przyjacielski zjazd inżynierów ze świata).

Życzymy powodzenia podczas piastowania tej zaszczytnej funcji.