Technologia w medycynie - od pomysłu do przemysłu06.10.2017 10:04

Zarząd Klastra "Technologia w medycynie" zaprasza na I Rzeszowskie Forum Technologia w medycynie - od pomysłu do przemysłu. Konferencja odbędzie się 17 października 2017r. w Rzeszowie w Budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul Pigonia 1.

Celem konferencji jest przybliżenie studentominżynierii medycznej, doktorantom, młodym biznesmenem oraz osobom, któe planują stowrzenie włąsnej firmy związanej z przemysłem i medycyną możliwości i drogi rozwoju oraz stworzenie forum wymiany doświadczeń, pozyskiwania kontaktów oraz poszukiwania funduszy na prowadzenie działań w zakresie innowacji i ich wdrażania.