Najlepsza praca doktorska z Uniwersytetu Rzeszowskiego05.10.2017 10:03

Rozprawa doktorska Pana Doktora Kamila Szpyta, której promotorem był dr hab. Mariusz Załucki, prof. UR uznana za najlepszą pracę doktorską z zakresu prawa prywatnego

Rozprawa doktorska absolwenta Wydziału Prawa i Administracji (Uniwersytet Rzeszowski 2012), Pana Doktora Kamila Szpyta pt. „Obrót dobrami wirtualnymi w grach komputerowych. Studium cywilnoprawne”, obroniona przed Komisją Rady WPAiSM Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, której promotorem był dr hab. Mariusz Załucki, prof. UR została uznana za najlepszą pracę doktorską z zakresu prawa prywatnego napisaną w ubiegłym roku akademickim (2016/2017) i zdobyła główną nagrodę w prestiżowym konkursie im. Profesora Zbigniewa Radwańskiego.