Rusza kolejna edycja wystawy :Eksploratorium04.10.2017 08:55

Rusza kolejna edycja wystawy :Eksploratorium. Już w dniu 14.10.2017 r. o godzinie 8:45 tuż przed rozpoczęciem roku akademickiego MUR zainaugurowana zostanie kolejna edycja interaktywnej wystawy popularyzującej naukę wśród najmłodszych. Projekt ten stanowi pilotażowe przedsięwzięcie tworzonego Centrum Nauki Eksploratorium organizowanego przez  Konsorcjum Uniwersytetu Rzeszowskiego i Stowarzyszenia Upowszechniania Wiedzy ExploRes (URiSE).

Wystawa udostępniona będzie od 14 października  2017 roku w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Pigonia 1.

W tym dniu wstęp na wystawę odbywa się bez zapisów, a podziwiać eksponaty można do godziny 12.

W tym sezonie mamy dla Was nowe ciekawe eksponaty z zakresu laparoskopii i wiele innych atrakcji, których nie możecie opuścić.

Zapisy są dostępne na stronie http://www2.ur.edu.pl/wystawaur/index.php/rejestracja/