2017/18 School Year Opening Ceremony - Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie07.09.2017 08:48

4 września miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Dwujęzycznym Liceum Uniwersyteckim. W wydarzeniu wzięli udział dostojni goście: Jego Magnificencja prof. dr hab. Sylwester Czopek Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego  Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia dr hab. prof. UR Wojciech Walat oraz przedstawicielka Podkarpackiego Kuratora Oświaty Pani Elżbieta Wolan. Zarówno goście, jak też Dyrektor szkoły - dr Anna Pięta-Szawara, życzyli zgromadzonym Uczniom ciekawości poznawczej, poszerzania umiejętności i horyzontów myślowych oraz wielu sukcesów w nowym roku szkolnym, zaś Gronu Pedagogicznemu - satysfakcji z codziennej pracy z młodzieżą.