Konkurs „Pamiętnik Nauczyciela” rozstrzygnięty!19.06.2017 12:28

Od lutego do końca maja 2017 r. trwał konkurs „Pamiętnik Nauczyciela”, który został zorganizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Jana Grodka w Sanoku oraz Uniwersytet Rzeszowski. Konkurs ten odbywał się pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Spośród wielu prac, które do nas napłynęły, komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce – Małgorzata Wilgucka (Przemyśl)

II miejsce – Ryszard Jasiński (Tuplice, woj. zielonogórskie)

III miejsce – Barbara Misztal (Krasne)

Ponadto, komisja przyznała wyróżnienia następującym osobom:

Renata Gromek (Sanok), Zofia Więch (Nagoszyn), Barbara Wilczewska (Niewodnica Kościelna, woj. podlaskie), Maria Grabowska (Długie), Małgorzata Hadław (Sonina), Lucyna Zagórska-Zając (Frysztak), śp. Maria Sojka/Lucyna Trzeciak (Rzeszów), Anna Dereń (Besko), Monika Jonik (Strzyżów), Anna Dryniak (Przemyśl), Elżbieta Ciemięga (Lubaczów).

Zwycięzcom i autorom prac wyróżnionych serdecznie gratulujemy!

Wszystkich uczestników konkursu serdecznie zapraszamy na galę wręczenia nagród, która  będzie miała miejsce 13 października 2017 roku (piątek) w Sali Widowiskowo- Sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku (termin zostanie potwierdzony drogą internetową i telefonicznie).

Zgodnie z zapowiedzią, jesienią 2017 roku zostanie wydana Monografia pamiętników nauczycielskich. Uroczystość wręczenia Monografii odbędzie się w Rzeszowie, a wszelkie informacje związane z tym wydarzeniem będą przekazywane Państwu na bieżąco.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.

Serdecznie dziękujemy Państwu za dostarczenie nam pięknych wrażeń, pozytywnych wzruszeń i dowodów na to, że „nauczycielstwo” to nie zawód, a powołanie i misja, które wypełniamy w codziennej, mozolnej pracy z uczniem i wychowankiem.

Organizatorzy:

mgr Maria Kuzin