Wizyta prof. Paulo Brito na Wydziale Biologiczno-Rolniczym UR06.04.2017 11:26

3 - 5 kwietnia br. na Wydziale Biologiczno - Rolniczym UR gościliśmy prof. Paulo Brito Dziekana Instytutu Technologii i Zarządzania z Polytechnic Institute of Portalegre (Portugalia), który wygłosił wykład pt. „Hydrogen: the next-generation renewable energy storage”. Pan Profesor przebywał na Wydziale w ramach program ERASMUS+. Podczas spotkania z władzami Wydziału omawiano plany przyszłej współpracy naukowej oraz wymiany pracowników i studentów pomiędzy ośrodkami.