Historyczny sukces drużyny AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego na AMP w Narciarstwie Alpejskim06.03.2017 12:17

Drużyna AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego prowadzona przez dr Roberta Czaję pracownika Wydziału Wychowania Fizycznego zdobyła historyczny medal w slalomie mężczyzn!!! indywidualnie oraz drużynowo w klasyfikacji uniwersytetów. Zawodnik AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego Maciej Mirek z wynikiem 52,81 s. + 50,92 s. = 1:43,73 s. zdobył srebrny medal w konkurencji slalom.

Podopieczni dr Roberta Czaji zdobyli również srebrny medal w klasyfikacji drużynowej (slalom mężczyzn) - typ uniwersytet.

Skład drużyny AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego:

1. Bartosz Kujawski
2. Mirek Maciej
3. Banachowski Maciej
4. Brożek Łukasz

Trener: Rober Czaja - gratulujemy naszemu pracownikowi i jego podopiecznym.

Ze sportowym pozdrowieniem

Wydział Wychowania Fizycznego