Anonimowa ankieta oceny prowadzącego przedmiot17.02.2017 14:17

Samorząd Studentów UR oraz Samorząd Doktorantów UR wraz z Działem Jakości i Akredytacji zapraszają osoby studiujące na studiach I, II i III stopnia do udziału w ANONIMOWYM badaniu mającym na celu ocenę pracy nauczycieli prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym roku akademickiego 2016/2017.

Elektroniczna ankieta jest dostępna w Wirtualnej Uczelni.

Wasze szczere opinie są dla nas bardzo ważne. Wypełnienie ankiety zajmuje jedynie kilka minut. Nie zwlekaj! Oceń swojego nauczyciela!