Koncert Kolęd w wykonaniu pracowników UR17.01.2017 12:24

16 stycznia br., w sali koncertowej Wydziału Muzyki UR odbył się koncert kolęd w wykonaniu pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego. Tradycyjne spotkanie przebiegało w miłej, wciąż światecznej atmosferze. Pracownicy zapreznetowali kolędy znane oraz utwory autorskie. Na podkreślenie zasługuje fakt zaangażowania studentów w to tradycyjne już wydarzenie. Tym sposobem zgromadzeni dali wyraz zrozumienia idei społeczności akademickiej, czyli wspólnoty pracowników i studentów naszego Uniwersytetu.

Zobacz fotorelację autorstwa Michała Święcickiego.