Z głębokim żalem i niewymownym smutkiem w sercach przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. prof. zw. dr. hab. Kazimierza Obodyńskiego15.10.2015 15:04

Śp.

prof. zw. dr. hab. Kazimierza Obodyńskiego

długoletniego pracownika naukowego i dziekana Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, profesora zwyczajnego w Katedrze Turystyki i Rekreacji, autora licznych prac naukowych.

Odszedł wspaniały Człowiek, wybitny Profesor, mentor studentów i młodych naukowców, oddany ludziom i sprawom Uczelni.

Będzie nam Go brakowało. Z rodziną i najbliższymi Zmarłego łączymy się w bólu.

Pogrążeni w żałobie

Rektor, Senat, społeczność akademicka Uniwersytetu Rzeszowskiego

Msza Św. żałobna i uroczystości pogrzebowe odbędą się 17 października 2015 r.  (sobota) godz. 10.30 na Cmentarzu Komunalnym Wilkowyja.