Konferencja naukowa z cyklu "Nierówności społeczne a wzrost gospodarczy” - Teoria, polityka i praktyka wobec nierówności ekonomiczno-społecznych17.09.2015 12:10

Serdecznie zapraszamy Pracowników, Doktorantów oraz Studentów na XVI  konferencję naukową z cyklu „Nierówności społeczne a wzrost gospodarczy", pod hasłem Teoria, polityka i praktyka  wobec nierówności ekonomiczno-społecznych, która odbędzie się w dniach 24-25 września 2015 roku w Rzeszowie przy ulicy Ćwiklińskiej 2 (Wydział Ekonomii, aula D1-C5, rozpoczęcie obrad o godz. 10.00, uczestnictwo w obradach konferencyjnych jest bezpłatne).

Organizatorem konferencji jest Katedra Mikroekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Katedra Ekonomii Stosowanej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Tegoroczna konferencja objęta została patronatem programu edukacyjnego Nowoczesne Zarządzanie Biznesem oraz patronatem medialnym portalu alebank.pl.

Zasadniczym przedmiotem proponowanej debaty będą poszukiwania odpowiedzi na pytania dotyczące: barier, czynników, instytucji, mechanizmów, narzędzi i procedur polityki gospodarczej sprzyjającej sprawiedliwym nierównościom ekonomiczno-społecznym oraz zintegrowanemu rozwojowi.

W załącznikach proszę szukać merytorycznej i organizacyjnej informacji o planowanej konferencji.

Pliki do pobrania:
Ulotka_2015_NS.pdf (135,4 KB)