Jarosław Gowin na żywo w #Feniks.fm18.03.2015 09:11

We wtorek 17 marca 2015 r. na Uniwersytecie Rzeszowskim gościł były minister sprawiedliwości, założyciel i prezes ugrupowania politycznego Polska Razem – Jarosław Gowin.

Brał on udział w Hydeparku zorganizowanym przez Młodych dla Polski Rzeszów i Koło Naukowe Politologów.

Niezwykle doświadczony polityk był gościem specjalnym Radia Feniks.fm. O godzinie 17:30 przywitali się z Państwem Michał Skóra i Marcin Jurkiewicz, którzy poprowadzili rozmowę z jednym z bardziej znanych polityków - Jarosławem Gowinem.

Materiał zrealizowany przez Feniks.fm - Akademickie Radio Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Realizacja: Michał Skóra, Marcin Jurkiewicz.