Матеріальна допомога для студентів Жешувського університету

МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА

Студенти-іноземці, що навчаються на засадах, що зобов’язують польських громадян, можуть подати заяву про надання матеріальної допомоги (соціальні стипендії, стипендії Ректора Жешувського університету для найкращих студентів, стипендія для осіб з обмеженими фізичними можливостями, матеріальна допомога) за умовами, що визначені для студентів – польських громадян в Правилах призначення матеріальної допомоги для студентів Жешувського університету.

Студенти-іноземці, що навчаються на інших засадах, а ніж тих, що зобов’язують польських громадян (наприклад, на контрактній (платній) основі, як стипендіати польської сторони) не мають права отримувати матеріальну допомогу з Фонду Матеріальної допомоги Жешувського університету.