Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności.
W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.  
Zamknij

Plan zajęć sekcji, klubów i grup zajęciowych UTW-UR.

Plan zajęć sekcji, klubów i grup zajęciowych UTW-UR w roku akad. 2017/2018.

 

Grupa zajęć

Dzień

Godzina

Sala

Kierownik grupy

Sekcja artystyczno–kulturalna - koordynuje: kol.   Alina Kościółek-Rusin, t. 694 133 566                                             

Chór Cantilena

wtorek

czwartek

10.00-12.00

SDK Karton                      

ul. Ofiar Katynia 6

Maria Nowak

508 246 911

Bożena Słowik

607 895 673               

Dyskusyjny Klub Książki

czwartki

co 2 tyg.                 

od 26.10.     

15.30

Filia Nr 10 WiMBP            

ul. Podchorążych 1

Małgorzata Chlebowska 

665 810 551

Klub filmu

wtorek

15.00–17.00

biuro UTW-UR

Anna Śmiałowska

886 274 464

Klub fotografii

grupa I

grupa II

grupa III

grupa IV

piątek

 

10.00-11.30

12.00-13.30

14.00-15.30

16.00-17.30

bud. A-0 UR,

skrzydło B-1,

sala 212

gr. I i II Janusz Obarski

504 986 627

gr. III Janusz Defus

693 855 512

gr. IV Ewa Grygiel-

Sauerland 507 013 711

Klub malarstwa

malarstwo I

malarstwo II

malarstwo III

co 2 tyg.

środa od.15.11.

środa od 15.11.

czwartek od 16.11.

 

 

14.00-17.00

15.00-18.00

10.00-13.00

 

 

bud.A-2  Wydz.Sztuki

sala 122

sala 42

sala 31

gr. I Helena Ficek

600 214 462

gr.II Barbara Kowaliszyn

604 956 611

gr.III Zbigniew Rachwał

698 181 499

Klub Melomana

piątek

19.00

Filharmonia Podkarpacka

Zofia Gelleta                

601 290 193

Klub rękodzieła

grupa I             

grupa II

 

piątek

poniedziałek

          

10.00-13.00

   9.00-12.00

SDK Nowe Miasto             

ul. Podwisłocze 6

 

Anna Kuczmenda

697 373 550

Kazimiera Dejneka    

693 105 236

Klub teatru poniedziałek 15.00-16.30

bud.A-1 UR

sala 230

Joanna Michalska

573 964 280

Klub Seniora 80+

15.11.; 13.12.; 6.03.

11.00-13.00

SDK Nowe Miasto   

ul. Podwisłocze 6

Mieczysława Kawecka  

600 199 255

Taniec towarzyski

środa

9.30-10.30

 

SDK „Karton”          

ul. Ofiar Katynia 6

Barbara Miłkowska     

600 341 596

Taniec towarzyski

środa

10.30-11.30

SDK „Karton”          

ul. Ofiar Katynia 6

Franciszek Rybczyński

607 685 669

Taniec towarzyski

piątek od 15.11.

10.00

SDK Nowe Miasto

ul. Podwisłocze 6

Irena Fabiańska          

661 583 751

Sekcja rekreacji sportowo-turystycznej - koordynuje: kol. Jadwiga Banaś-Chłopecka, t. 602 670 950

Gimnastyka

aerobik

pilates

 

zdrowy kręgosłup

 

poniedziałek, piątek

poniedziałek

środa

środa

 

9.00

10.00

9.00

10.00

Fitness for life           

ul.Rejtana 23(nadAlmą)

Zofia Ostrowska-Tor       

602 655 208

Cantienica           

trening dna miednicy

Trening metodą TER

poniedziałek

czwartek

czwartek

10.00; 12.00;

10.00

12.00-13.30

„AkademiaTańca”,          

DH Europa, IV p. ul.Piłsudskiego 34,

Kazimiera Rząsa          603 728 866

Gimnastyka

wtorek, piątek

9.00-10.00

ul.Dąbrowskiego 33a

Teresa Reguła                660 716 243

Nordic Walking

poniedziałek, środa

10.00

Marina nad Wisłokiem

Anna Szeliga                 694 799 222

Tenis stołowy sobota 16.00 Hala UR na Zalesiu

Wojciech Grzywacz

601 292 488
 

Sekcja języka angielskiego - koordynuje: kol. Jan Szczepański, t. 531 767 388

 A-1 / III

piątek

9.30-11.00

sala 266, skrz.B-2

bud.A-0 UR

Halina Ostrowska

600 342 182

A-2 / IV

poniedziałek

9.00-10.30

sala 345 /polit./

bud.A-2 UR

Zofia Rembisz

606 643 322

A-3 / VI

poniedziałek

10.30-12.00

sala 345 /polit./

bud.A-2 UR

Teresa Wójcik

608 388 054

A-4 / VI

poniedziałek

12.00-13.30

sala 345 /polit./

bud.A-2 UR

Bożena Sitarz

17 229 64 27

A-5 / VIII

wtorek

8.00-9.30

sala 345 /polit./

bud.A-2 UR

Anna Kruczek

602 610 517

A-6 / IX

środa

 

8.00-9.30

sala 345 /polit./

bud.A-2 UR

Grażyna Makara

605 038 589

A-7 / VIII

środa

9.45-11.15

sala 101 /fil.pol./

bud.A-1 UR

Elżbieta Halicka

606 377 404

A-8 / VIII czwartek 10.00-11.30

sala 201 /hist./

bud.A-1 UR

Barbara Miłkowska

600 341 596

A-9 / III

czwartek

10.00-11.30

sala 227 /hist./

bud.A-1 UR

Lucyna Gerlach-Sondej

606 947 740

A-10 / III

piątek

10.00-11.30

sala 218 /hist./

bud.A-1 UR

Barbara Walas

601 667 742

A-11 / III

czwartek

11.30-13.00

sala 227 /hist./

bud.A-1 UR

Kustra Anna

889 496 397

A-12 / II piątek 9.45-11.15

sala 202 /hist./

bud.A-1 UR

Janina Sala

698 512 017

A-13 / II piątek 8.15-9.45

sala 103 /fil.pol./

bud.A-1 UR

Halina Majka-Wiącek

609 623 629

A-14 / 0 piątek 11.45-13.15

sala 202 /hist./

bud.A-1 UR

Maria Stelmach

601 932 534

A-15 / 0 piątek 11.30-13.00

sala 266, skrz.B-2

bud.A-0 UR

Anna Smol

607 783 120

Sekcja języków obcychkoordynuje: kol. Maria Sierżęga  t. 662 862 529

F – 1 / IV

francuski F-4

środa

10.00-11.30

sala 345 /polit./

bud.A-2 UR

Barbara Brzeska

600 420 484

F - 2 / 0-1

francuski F-1

środa 11.30-13.00

sala 345 /polit./

bud.A-2 UR

Anna Bartosiewicz

604 611 551

H – 1 / VIII hiszpański H-8

piątek

                     11.30-13.00

sala 3

bud.A-0 UR

Grażyna Makara    

 605 038 589

N – 1 / VIII

niemiecki N-8

poniedziałek

9.45-11.15

sala 110

UR ul.Ks.Jałowego

Ludmiła Tralle

799 794 948

N - 2 / II

niemiecki N-2

środa 15.00-16.30

sala 9

UR ul.Ks.Jałowego

Urszula Walat

531 777 998

W – 1 / VIII

włoski W-8a

piątek

10.00-11.30

sala 265, skrz.B-2

bud.A-0 UR

Janina Szczepańska     

608 028 260

W - 2 / VIII

włoski W-8b

wtorek 10.00-11.30

sala 345 /polit./

bud.A-2 UR

Ewa Stach

510 951 668

W - 3 / IV

włoski W-4

poniedziałek 9.30-11.00

sala 335 /socjol./

bud.A-1 UR

Marta Jadam

603 554 551

W - 4 / II

włoski W-2

wtorek 11.30-13.00

sala 345 /polit./

bud.A-2 UR

Elżbieta Gorczyca

600 424 315

Sekcja komputerowa - koordynuje: kol. Irena Fabiańska, t. 661 583 751

w organizacji

K – 2 /(grupa zamknięta) - klub

 

 

 

Dziama Maria

501 244 580

K – 3 /(grupa zamknięta) - klub

 

 

 

Obarski Janusz

504 986 627

K – 4 / II

 

 

 

Majewska Irena

661 600 646

K – 5 / II

 

 

 

Bosak Helena 

694 703 035

K – 6 / 0-I

 

 

 

Łęgowska-Bajda Maria

603 272 337

K – 7 / III

 

   

Małgorzata Siuta

601 922 499

K – 8 / III

 

 

 

Dejneka Kazimiera

693 105 236

K – 9 / III

 

 

 

Bober Ryszard

17 862 04 99

K – 10 / 0-I

 

 

 

Makara Halina

695 744 109

K – 11 / III

   

 

Śliż Ewa              

720 276 286

K – 12 / II

 

 

 

Cicha Zofia           

603 697 050

K – 13 / III

 

 

 

Mikuła Urszula

663 772 446

K – 14 / II

 

 

 

Krypel Bogumiła

607 575 168

K – 15 / 0-I

 

 

 

Golonkiewicz Staniaław

698 096 266

K – 16 / II

 

 

 

Selwa Stefania            

533 584 050

K – 17 / II

 

 

 

Folta Halina

661 201 570

K – 18/ II

 

 

 

Schabowska Lucyna

691 014 565

 

Stan na 11.12.2017.

 

Nasi partnerzy

Tweety na temat @UR_Rzeszow