Ogłoszenie dla studentów, którzy będą ubiegać się o przyznanie stypendium socjalnego lub specjalnego dla osób niepełnosprawnych na semestr zimowy w roku akademickim 2018/1906.06.2018 08:30

OGŁOSZENIE

Studenci, którzy będą ubiegać się o przyznanie stypendium socjalnego lub specjalnego dla osób niepełnosprawnych na semestr zimowy w roku akademickim 2018/19 zobowiązani są do wypełnienia wniosków elektronicznie w systemie UCZELNIA 10 poprzez serwis internetowy WIRTUALNA UCZELNIA.

Wniosek o stypendium socjalne należy wypełnić na SEMESTR ZIMOWY.

Ponadto informujemy, że został usunięty KALKULATOR. Student składając wniosek wypełnia informacje o składzie rodziny  bez wpisywania dochodów członków rodziny.

Wypełniony i złożony elektronicznie wniosek należy wydrukować wraz z załącznikami, podpisać, a następnie złożyć wraz z kompletem wymaganej dokumentacji w dziekanacie spraw socjalnych danego wydziału.