TERMIN ODBIORU DECYZJI - STYPENDIUM REKTORA DLA STUDENTÓW/ STYPENDIUM DLA NAJLEPSZYCH DOKTORANTÓW:30.10.2017 09:19

7-17.11.2017 r. (pn-pt) od godz. 9:00 do 14:00

18.11.2017 r. (sobota) od godz. 7:30 do 13:00

UWAGA!
WARUNKIEM WYPŁATY STYPENDIUM REKTORA DLA NAJLEPSZYCH STUDENTÓW/ STYPENDIUM DLA NAJLEPSZYCH DOKTORANTÓW jest odbiór decyzji w terminie od 7 do 18 listopada br.

Wypłata świadczeń pomocy materialnej za miesiąc październik będzie realizowana w listopadzie br.

W związku z rozpoczętą procedurą przyznawania i wypłacania świadczeń pomocy materialnej informujemy, że należy zweryfikować swój numer konta w systemie Wirtualna Uczelnia (konto podstawowe)