Listy rankingowe wniosków o przyznanie stypendium dla najlepszych doktorantów w roku akademickim 2017/201825.10.2017 12:48

UWAGA !!!

WYPŁATA ŚWIADCZEN POMOCY MATERIALNEJ ZA MIESIĄC PAŹDZIERNIK BĘDZIE REALIZOWANA W LISTOPADZIE 2017 R.

WARUNKIEM WYPŁATY STYPENDIUM DLA NAJLEPSZYCH DOKTORANTÓW jest odbiór decyzji w terminie od 7 do 18 listopada br.

WAŻNE !!!

W związku z rozpoczętą procedurą przyznawania i wypłacania świadczeń pomocy materialnej informujemy, że należy zweryfikować swój numer konta w systemie Wirtualna Uczelnia (konto podstawowe)

Wydział Biologiczno-Rolniczy

nauki biologiczne I rok