UWAGA!!! Stypendium Rektora dla studentów I roku studiów II stopnia, którzy ukończyli Uczelnię inną niż UR20.07.2017 11:21

W przypadku studentów, którzy ostatni rok studiów zaliczyli w innej uczelni, średnią ocen oraz zaliczenie roku potwierdza pracownik Dziekanatu Toku Studiów właściwego Wydziału UR na podstawie przedstawionych przez studenta dokumentów:

• indeks,
  • potwierdzony wydruk z dokumentacji przebiegu studiów itp.

w przypadku gdy Dziekanat nie może potwierdzić powyższych danych na podstawie przedłożonych przez studenta dokumentów, wówczas potwierdza je poprzednia uczelnia studenta (we wniosku lub w zaświadczeniu poprzedniej Uczelni).