Zapisy na przedmioty ogólnouczelniane  na semestr zimowy odbędą się w dniach  od 09.09.2019 r.  do  22.09. 2019 r. w informatycznym systemie zarządzania uczelnią.

Na studiach niestacjonarnych przy wyborze przedmiotu należy zwrócić uwagę na edycję czyli termin realizacji danego przedmiotu, zgodną ze zjazdem na studiowanym  kierunku.

Ze względu na małą liczbę zapisów na poniższe przedmioty  :

- Społeczne i historyczne  wyznaczniki współczesnych stosunków na Bliskim Wschodzie

- Gospodarka finansowa jednostek samorządu terytorialnego

studenci  st. stacjonarnych, którzy wybrali ten przedmiot są  zobowiązani  do 2.10.2019 r. wybrać ponownie inny przedmiot po tym terminie studenci zostaną przyporządkowani do przedmiotów o niższej liczbie zapisów.

Informację o wyborze przedmiotu proszę przesłać na emaila:  tokstudiow@ur.edu.pl

Informacja telefoniczna  17 872 1046

Dział Kształcenia