Zapisy na przedmioty ogólnouczelniane  na semestr zimowy odbędą się w dniach  od 09.09.2019 r.  do  22.09. 2019 r. w informatycznym systemie zarządzania uczelnią.

Na studiach niestacjonarnych przy wyborze przedmiotu należy zwrócić uwagę na edycję czyli termin realizacji danego przedmiotu, zgodną ze zjazdem na studiowanym  kierunku.

W związku z wycofaniem z oferty studiów niestacjonarnych przedmiotu ogólnouczelnianego Stygmatyzacja i dyskryminacja w społeczeństwie XXI w. studenci, którzy dokonali wyboru tego  przedmiotu są zobowiązani do ponownego wyboru innego przedmiotu.

Informacja telefoniczna  17 872 1046

Dział Kształcenia