Zapisy na przedmioty ogólnouczelniane  na semestr letni odbędą się w dniach  od 7.01.2019 r.  do  20.01. 2019 r. w informatycznym systemie zarządzania uczelnią.

Na studiach niestacjonarnych przy wyborze przedmiotu należy zwrócić uwagę na edycję czyli termin realizacji danego przedmiotu, zgodną ze zjazdem na studiowanym  kierunku.

OGŁOSZENIE

dla studentów zobowiązanych wybrać w sem. letnim 2018/19 przedmiot ogólnouczelniany:

W związku niewielką liczbą zapisów na poniższe wykłady ogólnouczelniane na studiach
stacjonarnych na sem. letni r. akad. 2018/19:

-Główne problemy filozofii biologii
-Finanse publiczne i bankowość
-Współczesne problemy gospodarki światowej
Przedmioty te nie zostaną uruchomione.

Studenci ,którzy zapisali się na te wykłady mają możliwość w terminie od
22.01. 2019 -27.01.2019 zapisać się ponownie na inny wykład na który nie został
wypełniony limit tj. :

-Historia kultury fizycznej
-Podstawy odpowiedzialności nieletnich sprawców czynów
-Estetyka muzyki
-Zarządzanie strategiczne rozwojem
-Wybrane zagadnienia z literatury polskiej i obcej po roku 1989 r.
-Pedagogika muzyki
-Różne oblicza matematyki
-Film rosyjski
-Historia astronomii-od starożytności do współczesności
-Pedagogika specjalna
-Kultura języka polskiego

Wybór przedmiotu należy przesłać na e-mail tokstudiow@ur.edu.pl.

W przypadku niedokonania wyboru w powyższym terminie , student zostanie automatycznie
przypisany do uruchomionego wykładu.