Konferencje w roku 2010

Instytut Matematyki
Uniwersytetu Rzeszowskiego

organizują

XXIV Konferencję Naukową PTM z Historii Matematyki na temat:
Matematyka polska przełomu XIX i XX wieku

która odbędzie się w dniach 24-28 maja 2010 roku
w Sanatorium „Wisła” w Iwoniczu Zdroju.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia w niej udziału.

Osoby zainteresowane proszone są
o kontakt z Organizatorami Konferencji:

• Stanisław Domoradzki - Rzeszów

• Andrzej Schinzel – Warszawa
    • Krzysztof Tatarkiewicz – Warszawa
    • Krystyna Wuczyńska - Wrocław

W sprawach programowych prosimy kontaktować się z przewodniczącym Komitetu Naukowego Witoldem Więsławem (Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego, plac Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław, e-mail: witold.wieslaw@poczta.onet.pl).

Kartę zgłoszenia po dokładnym wypełnieniu należy przesłać do 12 marca 2010 roku na adres Organizatorów Konferencji: XXIV Konferencja Naukowa PTM, Instytut Matematyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Rejtana 16 C; 35 – 310 Rzeszów lub pocztą e-mail na adres: konfmat@univ.rzeszow.pl

Pełny koszt Konferencji wynosi 750 zł. i obejmuje: materiały konferencyjne, cztery noclegi, całodzienne wyżywienie. Koszt pobytu osoby towarzyszącej wynosi 700 zł.

Powyższą opłatę, koniecznie z dopiskiem! XXIV Konf. Nauk. PTM Iwonicz-Zdrój 2010, należy przesłać na konto:
Uniwersytet Rzeszowski
Podkarpacki Bank Spółdzielczy
nr : 48 8642 1126 2012 1119 9353 0001 w terminie do 26 marca 2010 r.

Kserokopię potwierdzenia dokonania wpłat prosimy przesłać Organizatorom Konferencji. Jeżeli będą Państwo potwierdzać wpłatę drogą e-mail prosimy o podanie dokładnej daty przelewu.

- III komunikat

- I komunikat