Konferencje w roku 2010

organizują

INTERDYSCYPLINARNĄ, MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ
z cyklu
 „Nierówności społeczne a wzrost gospodarczy”
na temat
MODERNIZACJA DLA SPÓJNOŚCI SPOŁECZNO-EKONOMICZNEJ
w dniach 23-24 września 2010 roku
w Rzeszowie

Rzeszów, 2010-03-04

SZANOWNI  PAŃSTWO!

Mam zaszczyt zaprosić Panią, Pana oraz Pana/i/ Współpracowników do udziału w IX Międzynarodowej Konferencji Naukowej z cyklu „Nierówności społeczne a wzrost gospodarczy” pod hasłem:

MODERNIZACJA DLA SPÓJNOŚCI SPOŁECZNO-EKONOMICZNEJ,

która odbędzie się w dniach 23-24 września 2010 r. w Rzeszowie.

Organizatorzy konferencji pragną kontynuować w ten sposób interdyscyplinarną debatę nad fundamentalnymi kwestiami społeczno-ekonomicznymi, od rozwiązania których zależy przyszłość naszego kraju i pomyślność jego obywateli. Do dyskusji wokół zagadnień wyszczególnionych w karcie uczestnictwa zapraszamy przedstawicieli wszystkich nauk społecznych.

Jesteśmy przekonani, że czynny udział Pana/i w naszej konferencji przyczyni się do nadania jej wysokiego poziomu naukowego, a rezultaty tej dyskusji będą mogły być wykorzystane w rozwiązywaniu problemów polskiej gospodarki. Wnioski z naszej konferencji zamierzamy bowiem przesłać odpowiednim organom władz państwowych.

Nadmieniamy również, że do tej pory ukazało się piętnaście seryjnych publikacji pt. „Nierówności społeczne a wzrost gospodarczy”, które otrzymały 4 punktową ocenę i zostały włączone do wykazu czasopism Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Szczegółowe informacje dotyczące treści tych publikacji oraz możliwości ich nabycia można uzyskać w sekretariacie Katedry Teorii Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Rzeszowskiego, telefon: 017 872 17 17.

Kierownik Katedry Teorii Ekonomii
i Stosunków Międzynarodowych