Konferencje w roku 2009

Uniwersytetu Rzeszowskiego

organizują

XXIII Konferencję Naukową PTM
z Historii Matematyki na temat:
"Matematyka i matematycy polscy
okresu zaborów (1795-1918)"

która odbędzie się w dniach 25-29 maja 2009 roku
w Sanatorium "Wisła" w Iwoniczu Zdroju.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia w niej udziału.

Osoby zainteresowane proszone są
o kontakt z Organizatorami Konferencji:

Stanisław Domoradzki - Rzeszów

Andrzej Schinzel - Warszawa
Krzysztof Tatarkiewicz - Warszawa
Krystyna Wuczyńska - Wrocław

Zgłoszenia odczytów prosimy nadsyłać do przewodniczącego Komitetu Naukowego na adres:
Witold Więsław, Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego, plac Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław, albo na adres elektroniczny: e-mail: witold.wieslaw@poczta.onet.pl

Kartę zgłoszenia po dokładnym wypełnieniu należy przesłać do 15 marca 2009 roku na adres Organizatorów Konferencji: XXIII Konferencja Naukowa PTM, Instytut Matematyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Rejtana 16 C; 35 - 310 Rzeszów lub pocztą e-mail na adres: konfmat@univ.rzeszow.pl

Pełny koszt Konferencji wynosi 750 zł. i obejmuje: materiały konferencyjne, cztery noclegi, całodzienne wyżywienie. Koszt pobytu osoby towarzyszącej wynosi 700 zł.
Powyższą opłatę, koniecznie z dopiskiem! XXIII Konf. Nauk. PTM Iwonicz-Zdrój 2009, należy przesłać na konto:
Uniwersytet Rzeszowski

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
nr: 91 8642 1126 2012 1119 9353 0003 w terminie do 27 marca 2009 r.
Kserokopię potwierdzenia dokonania wpłat prosimy przesłać Organizatorom Konferencji. Jeżeli będą Państwo potwierdzać wpłatę drogą e-mail prosimy o podanie dokładnej daty przelewu.

- Karta zgłoszenia

- Program konferencji