Konferencje w roku 2009

Katedra Teorii Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych

UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KRAKOWIE
Katedra Ekonomii Stosowanej

Kontakt: e-mail: ktekonom@univ.rzeszow.pl ul. Ćwiklińskiej 2, 35-601 Rzeszów, tel. (+48) (17) 872-17-17

Mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w VIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej z cyklu "Nierówności społeczne a wzrost gospodarczy" pod hasłem:

"Spójność społeczno-ekonomiczna a modernizacja gospodarki",

która odbędzie się w dniach 24-25 września 2009 r. w Rzeszowie.

Organizatorzy konferencji pragną kontynuować w ten sposób interdyscyplinarną debatę nad fundamentalnymi kwestiami społeczno-ekonomicznymi, od rozwiązania których zależy przyszłość naszego kraju i pomyślność jego obywateli. Do dyskusji wokół zagadnień wyszczególnionych w ulotce informacyjnej zapraszamy przedstawicieli wszystkich nauk społecznych.
Jesteśmy przekonani, że czynny udział w naszej konferencji szerokiego grona ludzi nauki, biznesu i władz samorządowych przyczyni się do nadania jej wysokiego poziomu naukowego, a rezultaty tej dyskusji będą mogły być wykorzystane w rozwiązywaniu problemów polskiej gospodarki. Wnioski z naszej konferencji zamierzamy bowiem przesłać odpowiednim organom władz państwowych.

Kierownik Katedry Teorii Ekonomii
i Stosunków Międzynarodowych
Uniwersytetu Rzeszowskiego

Kierownik Katedry Ekonomii Stosowanej
Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Prof. zw. dr hab. Michał Gabriel Woźniak

- Pismo przewodnie

- Streszczenia

- Prof. zw. dr hab. Michał Gabriel Woźniak - Modernizacja technologiczna w zintegrowanym rozwoju Polski w warunkach globalnego kryzysu finansowego.

- Ulotka informacyjna

- Wytyczne-formatowanie tekstu - Szablon