Konferencje w roku 2009

Komisja Geografii Komunikacji
Polskiego Towarzystwa Geograficznego w Warszawie

zapraszają na
Międzynarodową Konferencję Naukową na temat:

KRAJE EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ
WOBEC GLOBALNEGO KRYZYSU GOSPODARCZEGO

która odbędzie się w Sanoku w dniach 14 - 17 czerwca 2009 r.
w hotelu BONA
Sanok, ul. Białogórska 47

KOMITET ORGANIZACYJNY: dr hab. Jerzy KITOWSKI, prof. UR (Przewodniczący), dr inż. Paulina FILIP, dr inż. Ryszard KATA, dr Justyna KĘDRA, dr inż. Renata NESTEROWICZ, dr Lesław NIEMCZYK, dr inż. Jan ROGOWSKI, dr Bożena SOWA, dr Tomasz ŚPIEWAK, mgr Ewelina RABIEJ, mgr Renata GANCARZ

Koszty uczestnictwa w konferencji wynoszą 854 zł (z VAT) i obejmują:

• materiały konferencyjne,
  • wyżywienie,
  • udział w imprezach towarzyszących.

Druk referatu bez uczestnictwa w konferencji wynosi 366 zł (z VAT)

Kartę uczestnictwa
prosimy przesłać do dnia 15 maja 2009 r. na adres:

Uniwersytet Rzeszowski, Wydział Ekonomii, Zakład Finansów
Plac Ofiar Getta 4/5

lub: rgancarz@univ.rzeszow.pl

tel/fax (0-17) 872 20 82

Język konferencji: angielski, rosyjski, polski

Publikacja konferencyjna zostanie wydana w języku angielskim w formie recenzowanego wydawnictwa Instytutu Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN Geopolitical Studies zawierającego zakwalifikowane do druku referaty.

Organizatorzy zapewniają przejazd
z Rzeszowa do Sanoka i z powrotem

Odjazd do miejsca konferencji w dniu 14 czerwca br. spod siedziby Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego, Plac Ofiar Getta 4/5, godz. 1630.

- Karta uczestnictwa

- Wymogi edytorskie