Konferencje w roku 2008

dr hab. prof. UR Krzysztof Oklejewicz,
prof. dr hab. Roman Reszel

Komitet Organizacyjny:
dr Agata Ćwik, Maciej Kunysz, Marcin Magierski, Marta Bieleń, Kamil Fudali, Mateusz Łuczyszyn

WAŻNE DATY
do 1 września 2008 - nadsyłanie zgłoszeń
do 30 września 2008 - nadsyłanie streszczeń
i dokonywanie wpłat
23 - 26 października 2008 - Konferencja
do 15 listopada nadsyłanie artykułów przygotowanych do publikacji
Osoby, które zgłoszą się na konferencję otrzymają Komunikat nr 2 we wrześniu 2008 r., w którym podamy szczegółowy program oraz wymogi redakcyjne artykułów.

Lokalizacja
Przegląd odbywać się będzie w Międzynarodowym Centrum Edukacji Ekologicznej Uniwersytetu Rzeszowskiego w Iwoniczu.

Korespondencja
Wszelką korespondencję oraz zapytania prosimy kierować na adres:

Koło Naukowe Przyrodników UR,
ul. Cegielniana 12, 35-959 Rzeszów
z dopiskiem KONFERENCJA

Maciej Kunysz:
tel: 721309285
e-mail: amicusmk@wp.pl

dr Agata Ćwik:
e-mail: acwik@univ.rzeszow.pl

Informacje bieżące i karta uczestnictwa są dostępne na stronie internetowej:

Koszty uczestnictwa:
W skład kosztów konferencji wchodzą:

• pełne wyżywienie w trakcie trwania konferencji,
  • zakwaterowanie,
  • materiały konferencyjne,
  • wycieczka,
  • publikacja pokonferencyjna.

Planowaną opłatę konferencyjną 290 zł obejmującą wszystkie ww. koszty prosimy wpłacać przelewem na konto:

Wydział Biologiczno-Rolniczy
Podkarpacki Bank Spółdzielczy
10 8642 1126 2012 1119 9353 0006
z dopiskiem:
XII Ogólnopolski Przegląd Działalności
Studenckich Kół Naukowych Przyrodników

Streszczenia prosimy o wysłanie w terminie, w formie elektronicznej na adres: acwik@univ.rzeszow.pl, w edytorze WORD w wersji nie wyższej niż 2003. Wielkość streszczenia - 1 strona formatu A4, czcionka Arial, marginesy 2 cm. Układ treści:
Imię i nazwisko (12 pkt, bold)
Nazwa koła naukowego (12 pkt, italic)
 Pojedynczy odstęp
Tytuł w języku polskim (14 pkt, bold, duże litery)
 Pojedynczy odstęp
Tytuł w języku angielskim (12 pkt, bold, duże litery)
 Podwójny odstęp
Tekst - wyjustowany, odstępy pojedyncze
Instrukcja dotycząca pełnych tekstów wystąpień zostanie przedstawiona w Komunikacie nr 2.

Ramowy program konferencji

23.X (czwartek) - przyjazd i zakwaterowanie uczestników, obiad, wieczór integracyjny "Nasze Koła"
24.X (piątek) - śniadanie, wycieczka w Bieszczady, obiad, relacje z wypraw badawczych kół
25.X (sobota) - śniadanie, wykład prof. dra hab. Tomasza Bilińskiego "Współczesne wyzwania biologii", sesje referatowe, obiad, sesja posterowa, kolacja, ognisko i grill
26.X (niedziela) - śniadanie, podsumowanie konferencji, wręczenie nagród i dyplomów, wycieczka edukacyjna, obiad, ok. godz.15.00 - powrót do Rzeszowa.

- KOMUNIKAT I

- KARTA ZGŁOSZENIOWA