Komisja Historii Matematyki

Uniwersytetu Rzeszowskiego

organizują

XXI Konferencję Naukową PTM
z Historii Matematyki na temat:
"Leonhard Euler (1707-1783)
-w trzechsetlecie urodzin"

która odbędzie się w dniach 21-25 maja 2007 roku w Sanatorium "Wisła" w Iwoniczu Zdroju.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia w niej udziału.

Osoby zainteresowane proszone są
o kontakt z Organizatorami Konferencji:

Stanisław Domoradzki - Uniwersytet Rzeszowski
Grażyna Strzelecka - Uniwersytet Rzeszowski

email: konfmat@univ.rzeszow.pl
domoradz@atena.univ.rzeszow.pl
gstrzel@univ.rzeszow.pl

lub pisemnie:

Stanisław Domoradzki
Grażyna Strzelecka (sekretarz konferencji)

Instytut Matematyki
Uniwersytetu Rzeszowskiego
ul. Rejtana 16 A
35 - 310 Rzeszów
tel. 0-17-872-11-68

Komitet Organizacyjny:

Przewodniczący:
Witold Więsław - Uniwersytet Wrocławski, przewodniczący Komisji Historii Matematyki PTM

Zastępca:
Józef Tabor - Uniwersytet Rzeszowski

Członkowie:
Stanisław Domoradzki - Uniwersytet Rzeszowski
Roman Duda - Komitet Historii Nauki PAN
Lech Maligranda - Luleå University of Technology
Jerzy Mioduszewski -Uniwersytet Śląski
Zdzisław Pogoda - Uniwersytet Jagielloński
Andrzej Schinzel - Instytut Matematyczny PAN
Krzysztof Tatarkiewicz - Uniwersytet Warszawski
Krystyna Wuczyńska - ODN Wrocław

Kartę zgłoszenia po dokładnym wypełnieniu należy przesłać do 20 lutego 2007 roku na adres Organizatorów Konferencji: XXI Konferencja Naukowa PTM, Instytut Matematyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Rejtana 16 C; 35 - 310 Rzeszów lub pocztą e-mail na adres: konfmat@univ.rzeszow.pl

Pełny koszt Konferencji wynosi 550 zł. i obejmuje: materiały biurowe, pięć noclegów, całodzienne wyżywienie. Koszt pobytu osoby towarzyszącej wynosi 500 zł.

Powyższą opłatę, koniecznie z dopiskiem! XXI Konf. Nauk. PTM Iwonicz-Zdrój 2007, należy przesłać na konto: Uniwersytet Rzeszowski
Podkarpacki Bank Spółdzielczy, Oddział w Rzeszowie nr : 91 8642 1126 2012 1119 9353 0003 w terminie do 31 marca 2007 r.

Kserokopię potwierdzenie dokonania wpłat prosimy przesłać Organizatorom Konferencji. Jeżeli będą Państwo potwierdzać wpłatę drogą e-mail prosimy o podanie dokładnej daty przelewu.

III komunikat

Wstępny program konferencji

Szczegółowy program XXI Konferencji Naukowej PTM

Karta zgłoszenia udziału w konferencji