UNIWERSYTET RZESZOWSKI

Wydział Ekonomii
Zakład Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstw

e-mail: zeiop@univ.rzeszow.pl Ul. Ćwiklińskiej 2, 35-601 Rzeszów, tel. (+48) (17) 872-16-77

Rzeszów, 2007-03-15

SZANOWNI PAŃSTWO

Mam zaszczyt zaprosić Panią, Pana oraz Pani /a/ Współpracowników do udziału w II Międzynarodowej Konferencji Naukowej z cyklu "PRZEDSIĘBIORSTWO I REGION" na temat:

PRZEDSIĘBIORSTWO I REGION
- WSPÓŁDZIAŁANIE I WSPÓŁPRACA

która odbędzie się w dniu 9 listopada 2007 r. w Iwoniczu Zdroju.

Konferencja ta stanowi kontynuację cyklu interdyscyplinarnych debat na temat fundamentalnych kwestii społecznych i organizacyjno-ekonomicznych w procesie zarządzania, związanych z aktualnymi i strategicznymi problemami rozwoju i funkcjonowania przedsiębiorstw, instytucji oraz samorządów terytorialnych.

Jestem przekonany, że od właściwego zdiagnozowania i rozwiązania tych problemów zależy przyszłość regionów naszego kraju i pomyślność jego obywateli.

Do debaty wokół wyszczególnionych w zaproszeniu zagadnień, zapraszam przedstawicieli wszystkich nauk ekonomiczno-społecznych.

Wysyłając zaproszenie liczę na czynny udział Pana/i/ w konferencji, który przyczyni się do nadania jej wysokiego poziomu naukowego, a rezultaty tej dyskusji będą mogły być wykorzystane w rozwiązywaniu problemów polskiej gospodarki. Materiały wraz wnioskami z konferencji zamierza się opublikować i przesłać odpowiednim organom władz państwowych i samorządowych.

Kierownik Zakładu Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstw

dr hab. Roman Fedan, prof. UR