Katedra Teorii Ekonomii

tel. (+48 17) 872 17 18

Rzeszów, 2007-04-15

SZANOWNI PAŃSTWO!

Mam zaszczyt zaprosić Panią, Pana oraz Pana/i/ Współpracowników do udziału w VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej z cyklu "Nierówności społeczne a wzrost gospodarczy" pod hasłem:

"Nierówności społeczne a wzrost gospodarczy
w kontekście spójności
społeczno-ekonomicznej",

która odbędzie się w dniach 27-28 września 2007 r. w Rzeszowie.

Organizatorzy konferencji pragną kontynuować w ten sposób interdyscyplinarną debatę nad fundamentalnymi kwestiami społeczno-ekonomicznymi, od rozwiązania których zależy przyszłość naszego kraju i pomyślność jego obywateli. Do dyskusji wokół zagadnień wyszczególnionych w karcie uczestnictwa zapraszamy przedstawicieli wszystkich nauk społecznych.

Jesteśmy przekonani, że czynny udział Pana/i/ w naszej konferencji przyczyni się do nadania jej wysokiego poziomu naukowego, a rezultaty tej dyskusji będą mogły być wykorzystane w rozwiązywaniu problemów polskiej gospodarki. Wnioski z naszej konferencji zamierzamy bowiem przesłać odpowiednim organom władz państwowych.

Nadmieniamy również, że do tej pory ukazało się dziewięć seryjnych publikacji pt. "Nierówności społeczne a wzrost gospodarczy". Szczegółowe informacje dotyczące treści tych publikacji oraz możliwości ich nabycia można uzyskać w sekretariacie Katedry, telefon: 017 872 17 18.

Kierownik Katedry Teorii Ekonomii
Prof. dr hab. Michał Gabriel Woźniak

autor: Elżbieta Wójcikiewicz

Zaproszenie na konferencję