ZAKŁAD HISTORII WYCHOWANIA UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO

NA KONFERENCJĘ NAUKOWĄ
NA TEMAT

SYSTEM OŚWIATY W GALICJI 1772-1918 I JEGO ROLA W PRZEMIANACH CYWILIZACYJNYCH

Konferencja odbędzie się w dniach 29-31 maja 2006 r.
w Ośrodku Szkoleniowym "Światowid" w Iwoniczu Zdroju

Program Konferencji

Komitet Naukowy
Prof. dr hab. Julian Dybiec
Prof. dr hab. Wiesław Jamrożek
Prof. dr hab. Andrzej Meissner (e-mail: ameiss@wp.pl)

Sekretarz Konferencji
dr Ewa Barnaś-Baran
tel. kom. 0693697130, e-mail:ewabb@poczta.forward.pl

Informacje organizacyjne
Miejsce Konferencji i zakwaterowania
Ośrodek Szkoleniowy "Światowid"
Iwonicz Zdrój
ul. Winiarska 5

Przyjazd zaproszonych gości
na miejsce konferencji odbywa się we własnym zakresie. Do Krosna można przyjechać pociągiem. Z dworca PKS, znajdującego się obok dworca PKP, odjeżdżają autobusy do Iwonicza Zdroju (co pół godziny). Bezpośrednio do Iwonicza Zdroju kursują też autobusy z Warszawy i Katowic, zaś autobusy do Krosna kursują bezpośrednio z Wrocławia, Łodzi, Warszawy, Katowic.

Sprawy wydawnicze
Referaty i komunikaty zostaną wydane drukiem. Prosimy o dostarczenie tekstu wraz z dyskietką najpóźniej w dniu konferencji.

Odpłatność
Opłatę konferencyjną w wysokości 350 zł należy wpłacić do dnia 30 kwietnia 2006 r. na konto:
Bank Pekao II o/Rzeszów
z dopiskiem "Konferencja - Galicja"