UNIWERSYTET RZESZOWSKI
Zakład Antropologii i Ekologii Człowieka

Międzynarodowy Kongres Naukowy
"Biologiczne i społeczne podstawy
i uwarunkowania wychowania fizycznego i sportu".

Rzeszów, Polska
19-21 maja 2006

PROGRAM KONGRESU

Uprzejmie informujemy, że organizatorami Kongresu są : Wydział Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, Narodowa Akademia Sportu - Sofia Bułgaria, International Commission of Human Ecology IUAES/UNESCO, Europejska Akademia na Rzecz Euroregionu Karpaty, Podkarpackie Towarzystwo Naukowe Kultury Fizycznej.