Uniwersytet Rzeszowski uzyskał od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dofinansowanie na realizację zadania nr 944/13 pt. "Opracowanie i publikacja wyników badań archeologicznych oraz wykonanie badań geomagnetycznych na stanowisku Zwięczyca 3" w ramach programu Dziedzictwo kulturowe priorytet Ochrona zabytków archeologicznych

Do realizacji grantu powołany został zespół w składzie:

• Dr hab. prof. UR Andrzej Pelisiak (Instytut Archeologii UR w Rzeszowie)
  • Dr Maciej Dębiec (Pracownia Archeologiczna "Obsydian")
  • Prof. Dr. Thomas Saile (Universität Regensburg, Lehrstuhl für Vor- und Frühgeschichte)
  • Martin Posselt M.A. (Universität Regensburg, Lehrstuhl für Vor- und Frühgeschichte)
  • Mgr Monika Dębiec (Pracownia Archeologiczna "Obsydian")

Kolejne etapy realizacji zadania można śledzić na następujących stronach:

www.zwieczyca.blogspot.com

www.facebook.com/zwieczyca