Pracownicy Działu Jakości i Akredytacji

Dział Jakości i Akredytacji:

Kierownik Działu – mgr Marta Jakubowska-Rząd

pok. 101

Tel /fax  (+48) 17 872 1056

e-mail: mjakubowska@ur.edu.pl

Tworzenie i doskonalenie programów kształcenia.

Procedura antyplagiatowa, nadzór nad wprowadzaniem prac dyplomowych do ORPD.

mgr Joanna Piwowarczyk

e-mail: jpiwowarczyk@ur.edu.pl

Całokształt spraw związanych z procedurą potwierdzania efektów uczenia się. Tworzenie aktów prawnych związanych z funkcjonowaniem wewnętrznego systemu zapewnienia jakości kształcenia oraz wzorów porozumień z interesariuszami zewnętrznymi.

mgr Dorota Gieroń

e-mail: dgieron@ur.edu.pl

Całokształt spraw związanych z tworzeniem kierunków studiów i uprawnieniami jednostek do prowadzenia kształcenia na określonym kierunku.

mgr Ewa Halik
w zastępstwie mgr Janusz Halik

e-mail: januszhalik@ur.edu.pl

Całokształt spraw związanych z systemem ankietyzacji studentów, tworzenie raportów zbiorczych na podstawie wyników badań ankietowych oraz Formularza oceny wydziału.

mgr Barbara Frączek

e-mail: bafra@ur.edu.pl

Całokształt spraw związanych z akredytacją programową oraz instytucjonalną PKA, merytoryczna pomoc w tworzeniu raportów samooceny na potrzeby akredytacji.