Pracownicy Działu Jakości i Akredytacji

Dział Jakości i Akredytacji:

Kierownik Działu – mgr Marta Jakubowska-Rząd

pok. 101

Tel /fax  (+48) 17 872 1056

e-mail: mjakubowska@ur.edu.pl

Tworzenie i doskonalenie programów kształcenia.

Procedura antyplagiatowa, nadzór nad wprowadzaniem prac dyplomowych do ORPD.

Monitorowanie i ocena sposobu funkcjonowania systemu zapewnienia jakości kształcenia na Wydziale Medycznym.

mgr Natalia Dudek

e-mail: ndudek@ur.edu.pl

Całokształt spraw związanych z uprawnieniami jednostek do prowadzenia kierunku studiów, w tym także w systemie POL-on.

Monitorowanie i ocena sposobu funkcjonowania systemu zapewnienia jakości kształcenia na wydziałach: Socjologiczno-Historycznym, Pedagogicznym, Prawa i Administracji oraz Pozawydziałowym Instytucie Biotechnologii.

mgr inż. Stanisława Duda
w zastępstwie mgr Doroty Gieroń

e-mail: sduda@ur.edu.pl

Całokształt spraw związanych z tworzeniem dokumentacji wniosków o uruchomienie nowych kierunków studiów oraz funkcjonowaniem procedury potwierdzenia efektów uczenia się.

Weryfikacja wniosków o przyznanie nagrody "Laur Dydaktyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego".

Monitorowanie i ocena sposobu funkcjonowania systemu zapewnienia jakości kształcenia na wydziałach: Matematyczno-Przyrodniczym, Filologicznym oraz Sztuki.

mgr Ewa Halik

e-mail: ehalik@ur.edu.pl

Całokształt spraw związanych z systemem ankietyzacji studentów, tworzenie raportów zbiorczych na podstawie wyników badań ankietowych oraz Formularza oceny wydziału.

Monitorowanie i ocena sposobu funkcjonowania systemu zapewnienia jakości kształcenia na wydziałach: Biologiczno-Rolniczym oraz Ekonomii.

mgr Barbara Frączek

e-mail: bafra@ur.edu.pl

Całokształt spraw związanych z akredytacją programową  PKA, merytoryczna pomoc w tworzeniu raportów samooceny na potrzeby akredytacji.

Nadzór nad funkcjonowaniem modułu KRK oraz sylabusów przedmiotów w systemie "Uczelnia 10".

Monitorowanie i ocena sposobu funkcjonowania systemu zapewnienia jakości kształcenia na wydziałach: Wychowania Fizycznego oraz Muzyki.