II nagroda w konkursie na najlepszą dyplomową pracę inżynierską z zakresu architektury krajobrazu08.06.2017 10:20

Studentka Wydziału Biologiczno-Rolniczego kierunku Architektura Krajobrazu (studia II stopnia) inż. arch. kraj. Agata Marek zdobyła II nagrodę w konkursie na najlepszą dyplomową pracę inżynierską z zakresu architektury krajobrazu. Temat pracy: „Projekt zagospodarowania terenu Placu Wolności przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzeszowie”. Promotor pracy dr inż. arch. Anna Sołtysik.